Apteka Internetowa

Aspirin ULTRA FAST 500mg x12 tabl.mus

Cena:
14,35 zł
Aspirin ULTRA FAST 500mg x12 tabl.mus
Producent:
BAYER SP. Z O.O.
Opakowanie:
12
tabl.
Skład
Substancja czynna: 1 tabletka musująca aspiryny zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.
Wskazania
•Bóle głowy różnego pochodzenia (np.: migrenowe), bóle zębów, bóle mięśni •Ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.
Działanie
Kwas acetylosalicylowy, substancja czynna zawarta w preparacie Aspirin C działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowe. Po przyjęciu doustnym aspiryna maksymalne stężenie w osoczu występuje po 0.3 do 2 godzin.
Dawkowanie
Dorośli: rozpuścić 1-2 tabletki w szklance wody.
Przeciwwskazania
Preparatu nie można stosować w następujących sytuacjach: w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy lub inne salicylany; u pacjentów ze skazą krwotoczną; w chorobie wrzodowej żołądka lub dwunastnicy; w ostatnim trymestrze ciąży.
Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego. W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Postać leku:
tabl. mus.
Chcesz być informowany o nowościach ?
subskrybuj nasz Newsletter