Apteka Internetowa

dzieci (1-3 lata)

Paracetamol czopki 80mg x 10czop.

Cena:
4,95 zł
Paracetamol czopki 80mg x 10czop.
Przeznaczenie
na bolesne ząbkowanie , na przeziębienie, p/gorączkowe, p/bólowe
Producent:
HASCO-LEK PPF
Opakowanie:
10
czop.
Skład
1 czopek zawiera : Paracetamol - 80 mg
Wskazania
Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe
Działanie
Działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Czas działanie przeciwbólowego wynosi 4-6 godzin, a przeciwgorączkowego 6-8 godzin.
Dawkowanie
Doodbytniczo: Dzieci 3 miesiące - 1 roku życia - 1 czopek. W razie potrzeby dawkę powtarzać co 4 godziny, ale nie więcej niż 4 razy w ciągu dnia. Nie stosować dłużej niż 3 dni u dzieci.
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność nerek.
Informacje dodatkowe
Działania niepożądane: Reakcje nadwrażliwości - obrzęk krtani, obrzęk naczynioruchowy.
Postać leku:
czop.
Chcesz być informowany o nowościach ?
subskrybuj nasz Newsletter