Apteka Internetowa

Gripex HotActiv o smaku cytrynowym x 8sasz.

Cena:
14,95 zł
Producent:
US PHARMACIA SP. Z O.O.
Opakowanie:
8
sasz.
Skład
Jedna saszetka preparatu zawiera: paracetamol 650 ml, witamina C 50 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg.
Wskazania
Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów zapalenia błony śluzowej występujących w przeziębieniu, grypie, zapaleniu zatok przynosowych, alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa i naczynioruchowym obrzęku błony śluzowej nosa
Działanie
Lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrażniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia, grypy i chorób grypopodobnych.
Dawkowanie
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzin (max 6 sasz na dobę) Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody uzyskując w ten sposób napój rozgrzewający. Leku nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat
Informacje dodatkowe
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego.
Postać leku:
prosz.
Chcesz być informowany o nowościach ?
subskrybuj nasz Newsletter